Okresní finále ve florbalu

25.02.2017 12:00

Dne 7. 2. 2017 se žáci Střední školy Kralovice zúčastnili Okresního finále středních škol ve florbalu v Plasích. Dívky se v prvním zápase utkaly se silným soupeřem ze SOŠ Plasy, který nakonec celý turnaj jednoznačně vyhrál. V dalším utkání naše dívky narazily na Gymnázium Plasy. S tímto týmem hrály první poločas vyrovnanou partii, v druhém poločase ale našim dívkám došly síly a nakonec prohrály. Hoši si první zápas zahráli s týmem SOŠ Plasy, žel hned v prvních sekundách zápasu dostali dva laciné góly a to ovlivnilo celý zápas. I přes snahu našeho týmu se nepodařilo tento stav zvrátit a podlehli jsme 6:1. V boji o celkové druhé místo si naši kluci zahráli proti gymnáziu. Po vlažném začátku se naši hoši rozstříleli a otočili stav zápasu z 0:1 na 2:1. Konec zápasu byl opravdu nervy drásající a naši hoši vedli necelou minutu před koncem o jediný gól 3:2, ale bohužel po vyloučení a sporné situaci v brankovišti náš soupeř vyrovnal na 3:3, musely tedy rozhodnout samostatné nájezdy. Po opravdu krásné podívané nakonec zvítězil náš soupeř. Tímto chci všem zúčastněným poděkovat za nasazení a reprezentaci školy.