Zhodnocení lyžařského a snowboardového kurzu pro žáky 1. ročníků Střední školy Kralovice ve dnech 15. – 19. 1. 2018

27.01.2018 09:00

Kurzu se zúčastnili žáci 1. ročníků společně se žáky SOŠ Plasy a pedagogickým doprovodem: Mgr. Pavel Bulín (vedoucí kurzu, instruktor lyžování a zdravotník), Mgr. Karel Chocholatý (instruktor lyžování), Ing. Petr Svoboda (instruktor lyžování), Mgr. Michal Juha (instruktor snowboardingu).

Účastníci kurzu byli ubytováni v penzionu Diana a výcvik probíhal na sjezdovkách Nad Nádražím a na Belvederu. Žáci se chovali velmi dobře, neporušovali školní řád, byli velmi kladně hodnoceni také poskytovatelem ubytování a personálem a zaslouží si pochvalu.

Počasí bylo letos o trochu horší než loni, ale bylo na čem lyžovat a to je důležité.

Výcvik probíhal bez problémů a u všech žáků byl patrný pokrok, i přes naraženiny a modřiny se stále usmívali. Ve středu pro ně byla vyhlášena také bojovka a žáci museli plnit nejrůznější úkoly. 

I letos jsme zorganizovali dvě přednášky. Besedu s členem horské služby a s policejním psovodem. Na závěr besedy proběhla ukázka zásahu policejního psa na figuranta, která sklidila veliký aplaus, a to jak pro pejska, tak pro figuranta.  

Závěrem bych chtěl poděkovat kolegům, kteří se chovali profesionálně a vytvořili příjemnou a přátelskou atmosféru.

Vzhledem z dobré zkušenosti s žáky a poskytovatelem ubytování na Dianě doufám, že se nám podaří zorganizovat příští rok další lyžařský kurz.

 

23. 1. 2018                                                                                                    Mgr. Michal Juha

—————

Zpět


Fotogalerie

Tato fotogalerie je prázdná.