Volejbalový turnaj

16.04.2017 12:00
Střední škola Kralovice uspořádala 5. 4. 2017 okresní turnaj středních škol ve volejbale. Turnaje se zúčastnilo 6 volejbalových týmů. V dívčí kategorii po dlouhém boji nakonec zvítězilo družstvo Gymnázia Plasy. Děvčata z gymnázia podala týmový výkon a zaslouženě vyhrála. V kategorii chlapců rozhodoval každý bod. V prvním zápase žáci gymnázia předváděli opravdu hezký volejbal, na krásu se ale nehraje, a tak s týmem SOŠ málem prohráli. Naši žáci v druhém utkání nastoupili proti loňskému obhájci. Od prvních balónů  byl zápas vyrovnaný, ale koncovku zvládli lépe kluci z gymnázia (25:23). Žel v druhém setu si naši kluci nechali ujet začátek setu, a i přes výborný závěr prohráli (25:21). V dalším utkání nastoupili domácí žáci ze Střední školy Kralovice proti SOŠ Plasy. Po dvou setech byl stav nerozhodný 1:1 a o vítězi se rozhodovalo až ve třetím setu, který lépe zvládli domácí a vyhráli.

Turnaj se povedl a chci poděkovat panu Kodýtkovi za odborné rozhodování zápasů, panu Romanu Čuříkovi za spolupráci při organizaci turnaje, také AŠSK za sponzorské dary, a v neposlední řadě samotným účastníkům a jejich doprovodu za skvělé zážitky a prožitky z turnaje.